назад

Особливості заповнення декларацій, що подаються у 2020 році, обговорили працівники системи БПД у Подільську

29 квітня 2020 року Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для працівників системи БПД у було організовано та проведено вебінар на тему: «Особливості заповнення декларацій, що подаються у 2020 році».

Спікером вебінару виступила фахівчиня відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Подільського місцевого центру Олена Алєксєєва, яка надала корисні поради особам, що подають декларації, зокрема:

  • Зміни в антикорупційному законодавстві, пов’язані з поданням декларацій у 2020 році
  • Внесення унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі
  • Зміни у розділі про суб’єкта декларування та членів його сім’ї
  • Особливості декларування відомостей про банківський рахунок при заповнені декларації у 2020 році
  • Особливості декларування відомостей про банківські та фінансові установи при заповнені декларації у 2020 році

Складність цієї теми для учасників була повністю компенсована – чіткими відповідями на запитання та їх обговоренням. Отриману інформацію фахівці Ананьївського, Балтського, Кодимського, Любашівського, Миколаївського, Окнянського, Савранського, Ширяївського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги будуть використовувати самим найближчім часом – при поданні своїх декларацій.

Фахівці висловили свою вдячність і зазначили, що отримані роз`яснення з даної тематики обов`язково стануть їм у нагоді та допоможуть уникнути помилок.