назад

П’ять років успішної допомоги людям

У Сколе відбувся круглий стіл на тему: «Плануємо, діємо, реалізовуємо: успіхи бюро правової допомоги за 5 років». Захід організували та провели фахівці Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час круглого столу розмовляли про основні здобутки семи бюро Стрийщини та про їх вагомий внесок у правову обізнаність громадян. Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру – висловила щиру подяку працівникам, партнерам, представникам ЗМІ, лідерам громадських організацій та керівникам установ, з якими налагоджена ефективна співпраця.

 За час діяльності бюро за правовою допомогою звернулося – 32172 особи, а з них 2172 особи отримали безоплатного адвоката. Ми бачимо ці цифри і дуже радіємо, що змогли допомогти людям у вирішенні їх питань, – зауважила Марія Николаїшин.

Про перспективи розвитку системи БПД у напрямку введення доступу до медіації, як ще одного сервісу та про результати пілотного проєкту « Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» на Львівщині розповіла присутнім заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області – Віра Іськович.

Олена Городицька – головний спеціаліст Новороздільського бюро – зосередила свою увагу на інноваційних заходах, які проведені фахівцями місцевого центру, у тому числі й бюро правової допомоги.

Наталія Рудюк – головний спеціаліст Сколівського бюро – розповіла про налагоджену взаємодію із органами місцевого самоврядування, органами державної виконавчої влади, соціальними державними установами, правоохоронними органами та громадськими організаціями.

Ця співпраця є багатовекторною та полягає, зокрема, у діяльності пунктів консультування на постійній основі у приміщеннях наших партнерів, спільному проведенні правопросвітницьких заходів для різних категорій громадян.

Свої думки щодо поглиблення партнерства із місцевим центром висловили інші учасники заходу. Зокрема,  Віра Андрейків – староста сіл Підгородці, Сопіт та Урич – розповіла про налагоджену співпрацю та плани на майбутнє.

 

Приємною несподіванкою для працівників бюро виявилося та відеопривітання від партнерів та вручення нагород. Випала така нагода заступнику директора Регіонального центру – Вірі Іськович. Вона подякувала працівникам місцевого центру та бюро за плідну співпрацю та високий професіоналізм.

На завершення заходу відбулося підписання договорів про співпрацю між Стрийським місцевим центром та Тухлянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів і редакцією газети «Бойківська думка». Відтепер у Тухлі діятиме правове вікно на базі школи, а у газеті буде започаткована рубрика «Правовий порадник».