назад
01.09.21

П’ята річниця відкриття бюро правової допомоги в Україні та п’яте ювілейне бюро, що відкрило свої двері для киян та гостей столиці

Сьогодні у Києві розпочало свою роботу ще одне бюро правової допомоги, яке розташовано на лівому березі столиці за адресою: вул. Дніпровська Набережна, 23. Це перше бюро у Дарницькому районі міста, який є одним з найбільших у Києві за кількістю населення та площею території (15,6 % до загальної площі столиці). За статистичними даними чисельність зареєстрованого населення Дарницького району становить понад 348 тис. осіб, саме тому стратегічно важливим було забезпечити доступ до безоплатної правової допомоги у районі.

Ще з шкільних часів 1 вересня було днем надій та сподівань —  в когось на краще майбутнє, в когось на реалізацію задумів. Саме тому 1 вересня для системи безоплатної правової допомоги є також важливою датою. Так, в 2016 році в цей день запрацювало понад 400 бюро по всій Україні. Нині в місті Києві свої двері для всіх відкрило вже 5-те за рахунком бюро правової допомоги, яке є однією з кращих можливостей для громадян реалізувати свої можливості в захисті прав та законних інтересів, — розповідає директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Михайло Харін.

Клієнтами бюро правової допомоги у Києві за увесь час роботи стали вже понад 4500 громадян. Серед них – внутрішньо переміщені особи, діти, учасники бойових дій, власники земельних ділянок,  а також інші категорії, визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

За окремими видами справ фахівці бюро правової допомоги мають можливість представляти інтереси осіб у суді, в переважній вдається вирішити спір шляхом примирення сторін або на користь клієнта.

Щодня ми працюємо з клієнтами та прагнемо забезпечити їм не лише якісну правову допомогу, а й розширити точки доступу до безоплатної правової допомоги у місті Києві, бо розуміємо, що в першу чергу це є позитивним результатом для громадян, а ми працюємо саме для них, — зазначила директорка Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Леся Бурчак.

 *Довідково : За правовими консультаціями та роз’ясненнями до нового бюро можна звернутися з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год без перерви за адресою : вул. Дніпровська Набережна, 23