назад

У Малинівській громаді прийнято програму надання допомоги зі сплати судового збору малозабезпеченим верствам населення

Малинівська сільська рада Пологівського району Запорізької області затвердила «Програму надання допомоги зі сплати судового збору малозабезпеченим верствам населення Малинівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік». Це надасть можливість людям з низьким прибутком отримати фінансову підтримку для сплати судового збору та спростить їм доступ до правосуддя.

Не всі громадяни мають рівні можливості захистити свої права у судовому порядку через брак коштів на сплату судових витрат. Трапляються ситуації, коли малозабезпечені громадяни звертаються до місцевих центрів чи бюро правової допомоги, отримують правову допомогу, але не мають можливості сплатити судовий збір, тож не можуть звернутися до суду. І їхня правова проблема так і залишається невирішеною.

На думку фахівчинь Гуляйпільського бюро правової допомоги така ситуація є неприпустимою в сучасному світі. Тож вони звернулися до голови та депутатів Малинівської сільської ради з пропозицією прийняти Програму надання допомоги зі сплати судового збору малозабезпеченим верствам населення Малинівської громади.

Результат не забарився — 11 лютого рішенням 5 сесії Малинівської сільської ради Пологівського району Запорізької області VIII скликання за №21 було затверджено «Програму надання допомоги зі сплати судового збору малозабезпеченим верствам населення Малинівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Механізм отримання фінансової допомоги для сплати судового збору дуже простий. Особа звертається до бюро, після отримання позитивного рішення про надання БВПД, вона має звернутися з заявою до сільської ради, яка розгляне це питання на черговій сесії”, – зауважила начальник бюро.

За отриманням безоплатної правової допомоги можна звернутися

  • Бердянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  –  м. Бердянськ, вул. Свободи, 115/8,  тел. (06153) 4-89-43, скайп: berdyansk_center, ел. адреса:  [email protected] zp.ua
  • Постійнодіючий дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – м. Бердянськ, вул. Шмідта, 20, тел. (06153) 4-45-35,  ел. адреса:   [email protected]
  • Відділ «Гуляйпільське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – м. Гуляйполе, вул. Соборна, 103, 2-й поверх, тел: (06145) 4-25-14, (06145) 4-25-13, ел.пошта:  [email protected]

А також єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).