назад

Петро Габрівський: «Головна сторінка «WikiLegalAid»» стала кращою не лише з точки зору зовнішнього вигляду, а й зручнішою та доступнішою»

Платформа «WikiLegalAid», яку вже встигли назвати правничою Вікіпедією, заслужила особливу увагу населення серед різноманітних засобів дистанційного доступу до правових знань: сторінки платформи щоденно відвідує велика кількість користувачів інтернету. Про те, як функціонує «WikiLegalAid», та про останні нововведення у її роботі розповідає Петро Габрівський, заступник начальника Дрогобицького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру, член експертної групи з питань забезпечення належного функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» (ВІКІнг).   

Петре, розкажіть читачам сайту, як виникла ідея оновлення головної сторінки платформи «WikiLegalAid»?

Ідея оновити головну сторінку довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid» виникла весною, коли система БПД у зв’язку з карантинними обмеженнями перейшла до дистанційного надання правових послуг. Розуміючи важливість отримання громадянами актуальної правової інформації без необхідності покидати свої домівки, фахівці місцевих центрів та бюро правової допомоги, щодня ведуть копітку працю, створюючи нові статті та удосконалюючи ті правові консультації, що вже розміщені на платформі.

Ентузіазм, завзяття та командна робота колег зі всіх куточків України надихнула мене на удосконалення головної сторінки платформи з тою метою, щоб кожен користувач швидко та у зручний для себе спосіб знайшов саме ту правову інформацію, яка його цікавить, а також щоб кожна стаття, розміщена на платформі, знайшла свого читача. Тепер головна сторінка стала кращою не лише з точки зору зовнішнього вигляду, а й інтуїтивно більш зрозумілою, тому – зручнішою та доступнішою.

Розкажіть трохи детальніше про реалізовані нововведення.

Поле пошуку відтепер розміщене у центральній частині головної сторінки платформи, що дає змогу швидко та зручно знайти конкретну консультативну статтю, яка цікавить користувача. Якщо ж відвідувач платформи цікавиться різними питаннями тої чи іншої галузі права, він має змогу швидко перейти до списку всіх зареєстрованих на платформі консультацій, що стосуються такої галузі права. На головній сторінці розміщені 4 найбільш популярні серед наших відвідувачів категорії: сімейні питання, житлові питання, земельні питання, трудові питання. Клікнувши на поле «переглянути всі категорії», користувач буде скерований на окрему сторінку, де розміщені всі категорії питань за галуззю права.

Які ще зручності відтепер пропонує платформа «WikiLegalAid»?

Також платформа пропонує ще один цікавий спосіб пошуку правової інформації – за категорією клієнта. Обравши одну з таких категорій, до прикладу: «Ветеранам війни», «Особам з інвалідністю», «Вагітним жінкам», читач буде скерований до списку статей, що можуть бути корисні саме такій категорії громадян.  А для постійних відвідувачів платформа «WikiLegalAid» додатково пропонує різні цікавинки: тематичні колонки «Топ тема», «Топ 7 правових консультацій», «Обрана консультація», «Зміни у законодавстві».

Чи плануєте й надалі впроваджувати інновації разом з іншими колегами системи БПД?

Звісно, попереду ще багато роботи, багато класних ідей, які були розроблені на тренінгах та зустрічах ентузіастів платформи та які чекають свого втілення у життя, тож нудьгувати не доведеться (усміхається). Найближчим часом окрім нових консультацій на платформі також з’являться оновлені розділи для експертів, консультантів та читачів платформи, а також нові цікаві тематичні колонки.

Якщо ви ще не відвідали оновлену головну сторінку довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid – то сам ВІКІнг з Львівщини вас запрошує!