назад

Працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги Херсонщини поглибили знання з питань реалізації «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»

23 листопада в Регіональному центрі з надання БВПД у Херсонській області відбулося онлайн-навчання, організоване директоркою Мариною Єлисєєвою з метою детального ознайомлення працівників системи безоплатної правової допомоги Херсонщини з проєктом «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», а також спільного пошуку дієвих шляхів та нових перспектив підвищення у регіоні рівня ефективної реалізації цього  проєкту.

Навчання проводила заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

У заході взяли участь керівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Херсонщини Євгенія Задорожна, Ірина Кеба, Марина Груша та Денис Милокостий, а також працівники місцевих центрів та підпорядкованих бюро правової допомоги.

На початку заходу Олена Іпатенко детально розповіла про «Програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», а також про успішні кейси з реалізації проєкту на Херсонщині.

Далі спікерка акцентувала увагу присутніх на тому, що метою даного проєкту є виправлення заподіяної шкоди, максимально раннє виведення неповнолітнього з кримінального процесу з обов’язковим вжиттям заходів для їх ресоціалізації та запобігання повторним кримінальним правопорушенням. Впровадження Програми має позитивно вплинути на життя громади в цілому, а тому мешканці нашого регіону мають бути зацікавлені у ефективній реалізації проєкту.

Працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги Херсонщини мали нагоду отримати відповіді на питання, які їх цікавили з вказаної теми, а також поділитися думками щодо перспектив підвищення у регіоні рівня ефективної реалізації цього проєкту.

Знання та заздалегідь підготовлені інформаційні матеріали, отриманні фахівцями системи безоплатної правової допомоги Херсонщини в рамках онлайн-навчання, беззаперечно стануть у нагоді під час організації та проведення ними правопросвітницьких заходів з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо відновного правосуддя для неповнолітніх.