назад

Працівники системи БПД Київщини активно долучаються до Всеукраїнської акції під назвою «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня у всіх населених пунктах проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», де акцентується увага на важливості подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах.

30.11.2020, у відділі «Фастівське бюро правової допомоги», за участі працівниці Бюро – Світлани Павленко разом із представниками відділу ювенальної превенції та відділу превенції Фастівського відділення поліції Васильківського ВП ГУ НП України у Київській області – Юлії Куцюк та Юрія Яровенка, Фастівського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» – Яни Хоменко, служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради – Наталії Небрат, проведено круглий стіл щодо організації співпраці з реалізації здійснення заходів щодо захисту прав дітей, протидії домашньому насильству на території міста Фастова та Фастівського району.

У ході проведення вказаного заходу учасники обговорили умови подальшої співпраці, обмінялись друкованими інформаційними матеріалами відеоматеріалами, необхідними для проведення правопросвітницьких та інформаційних заходів.

Також, 30.11.2020 представником відділу «Фастівське бюро правової допомоги» – Світланою Павленко, за запрошенням класного керівника 6 класу Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Катерини Пастушенко проведено інтерактивний урок на тему «Stop насильству!»

Під час уроку учням розповіли, що таке насильство в сім’ї, які існують його види та прояви та які заходи слід вживати для попередження та зупинення насильства в родині.

Крім того, цього ж дня працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області в рамках вказаної акції запросили поліцейську батальйону патрульної поліції у місті Біла Церква  Дар’ю Білецьку, щоб обговорити важливі питання, що стосуються домашнього насильства.

Про що розповіла поліцейська дізнайтесь детальніше у відео, перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/legalaid.kyivreg/posts/3735894353127645