назад

Працівники системи БПД Київщини долучилися до відзначення Дня безпечного інтернету

9 лютого 2021 року в світі відзначається День безпечного Інтернету.

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

– шляхи безпечного використання молоддю Інтернету;

– питання інтернет-етики;

– питання загрози протизаконного контенту;

День безпечного Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Працівники системи БПД Київщини також долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету.

Так, сьогодні головним спеціалістом Ірпінського бюро правової допомоги – Воробей О.С. було проведено правопросвітницький захід на тему: “Протидія кібербулінгу”.

Указаний захід був проведений для студентів 2 та 4 курсу Ірпінського державного коледжу економіки та права Університету державної фіскальної служби

Говорили зі студентами про те, за якими типовими ознаками можна розпізнати кібербулінг та його види, а також переглянули відеоролик про відповідальність, яку визначає законодавство для всіх учасників цькування в інтернеті.

Завершили спілкування, напрацювавши низку правил, які допоможуть уникати кібербулінгу та захистити себе від нього а також надали поради як правильно зібрати докази цькування, які в подальшому допоможуть захистити себе і притягнути до відповідальності булера.

Система БПД піклується про захист прав громадян навіть в мережі Інтернет.