назад

Працівники системи БПД Київщини продовжують здійснювати записи на Білоцерківському радіомовленні та інформувати громадян про їх права

А ми продовжуємо здійснювати записи на Білоцерківському радіомовленні, а саме на телерадіоорганізації “Місто” Вмикайте канал УР-1 на радіоприймачах та будьте з нами!

Для чого ми це робимо?

Все просто!) Хочемо роз’яснити мешканцям міста якомога більше про їх права та обов’язки у різних життєвих ситуаціях та інформувати про можливість отримати безоплатну правову допомогу у Білоцерківському МЦ з надання БВПД.

Цього дня, ми здійснили запис одночасно декількох актуальних тем: “Що робити, якщо ваша посилка загубилась на пошті?” , “Як повернути дошлюбне прізвище” та “Булінг/Кібербулінг. Явище сучасності”.

Зокрема, розповіли інформацію, корисну для учасників освітнього процесу Читайте далі.

Як діяти керівникові закладу освіти у разі отримання заяви або повідомлення про випадок булінгу (цькування):

  1. Невідкладно у строк, що не перевищує однієї доби, повідомити територіальний орган (підрозділ) Національної поліції України, принаймні одного з батьків або інших законних представників малолітньої чи неповнолітньої особи, яка стала стороною булінгу (цькування);
  2. За потреби викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги для надання екстреної медичної допомоги;
  3. Повідомити службу у справах дітей з метою вирішення питання щодо соціального захисту малолітньої чи неповнолітньої особи, яка стала стороною булінгу (цькування), з’ясування причин, які призвели до випадку булінгу (цькування) та вжиття заходів для усунення таких причин;
  4. Повідомити центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою здійснення оцінки потреб сторін булінгу (цькування), визначення соціальних послуг та методів соціальної роботи, забезпечення психологічної підтримки та надання соціальних послуг;
  5. Скликати засідання комісії з розгляду випадку булінгу (цькування) (далі – комісія) не пізніше ніж упродовж трьох робочих днів з дня отримання заяви або повідомлення.

Строк розгляду комісією заяви або повідомлення про випадок булінгу (цькування) в закладі освіти та виконання нею своїх завдань не має перевищувати десяти робочих днів із дня отримання заяви або повідомлення керівником закладу освіти.

Хочемо нагадати!

Якщо ви маєте правові питання – звертайтесь до Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:  м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, офіс 95, – наші юристи допоможуть Вам у вирішенні складних проблем.