назад

Працюємо з партнерами: підписано договір про співпрацю з Івано-Франківським обласним центром зайнятості

З метою консолідації зусиль, спрямованих на удосконалення інформаційно-консультаційної та профорієнтаційної роботи з населенням 27 жовтня Регіональний центр з надання БВПД в Івано-Франківській області та Івано-Франківський обласний центр зайнятості підписали договір про співпрацю.

Даний договір визначає загальні умови співпраці щодо проведення спільних заходів, у т. ч. в онлайн-форматі, спрямованих на забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості населення та розширення можливостей доступу до безоплатної правової допомоги громадянам, зокрема  особам, які звертаються до служби зайнятості

Директор Регіонального центру з надання БВПД в області Михайло Євчук наголосив, що співпраця з державними установами регіонального рівня для системи безоплатної правової допомоги в області є дуже важливою, оскільки саме на такі органи покладені повноваження здійснення первинної правової допомоги:

«Це потрібно для того, щоби наші люди знали, як скористатись правом на допомогу при звільненні, працевлаштуванні, як отримати допомогу для створення робочих місць таким важливим категоріям, як учасникам бойових дій, ветеранам чи соціально незахищеним людям».

Очільник  обласної служби зайнятості  Василь Цимбалюк поінформував про основні напрями діяльності, в т. ч. щодо надання послуг безробітним громадянам та роботодавцям. Також він наголосив:

«Організація та проведення спільних заходів за участю працівників центрів безоплатної правової допомоги для безробітних осіб дасть можливість підвищити рівень правової поінформованості громадян та можливість захисти свої права».

 

Під час зустрічі присутні зазначили, що вже не перший рік представники бюро правової допомоги області беруть участь у заходах, організованих обласною службою зайнятості, та наголосили, що співпраця обох сторін є прикладом взаємовигідного співробітництва щодо підвищення рівня правової освіченості та забезпечення зайнятості громадян.

У підписанні договору також взяли участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Iвано-Франківській області Володимир Ковальчук та заступник директора-начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості Людмила Сірко.