назад

Правничій Вікіпедії «WikiLegalAid» системи БПД 2 роки

Як працюється із правничою Вікіпедією «WikiLegalAid», розповіла фахівчиня Піщанського бюро правової допомоги Томашпільського місцевого центру з надання БВПД Тетяна Шубенко, яка здійснює підготовку та наповнення зазначеного ресурсу. Про виклики, затрачений час, найбільш популярні питання від громадян та про користь зазначеного ресурсу “вікі”.

1) Що для вас найпростіше та найскладніше у підготовці консультацій для “Вікі”?

Найскладніше – це віднайти час і у спокійній обстановці попрацювати. Зазвичай у робочі години – це майже нереально. Найпростіше – у підході. Розглядаю написання – не як роботу, обов’язок, а як хобі, частинку правопросвітництва. Консультуючи клієнта, ми допомагаємо йому, часом й іншим зацікавленим особам, під час інформаційних заходів – ми можемо охопити більшу кількість людей, але обмежену. А от консультація у “Вікі” може стати корисною як тим, хто проживає в Україні (від великих мегаполісів до невеличких сіл), так і тим, хто за її межами. Це зовсім інше охоплення, а практика та статистика надихає продовжувати працювати у цьому напрямку. І тоді навіть не задумуєшся, що найскладніше чи найпростіше, просто пишеш.

2) Які якості повинен мати автор “Вікі”?

Бути звичайною людиною. Консультації “Вікі” – для широкого загалу і пересічний громадянин повинен зайти, знайти і зрозуміти. Тому тут треба писати просто, лаконічно доступно, робити посиланнями та додавати зразки.

Якщо говорити про особисті якості, це може бути:

  • і любов до читання, адже, щоб підготувати якісний матеріал, потрібно вивчити багато джерел. Часом для написання зразка заяви на 1-1,5 аркуші витрачається багато годин для пошуку відповідних статей та законів, для аналізу судової практики;
  • і практичний досвід того, про що пишеш, щоб консультація не була передруком із закону, щоб написане було доступним для сприйняття, зрозумілою мовою;
  • і зацікавленість у темі, з якою працюєш, тоді консультація буде «живою».

3) Чи є у вас улюблені теми консультацій та чому?

Скоріш – це не теми, а власне галузі права. Так буде правильніше. І на першому місці – питання трудового права та законодавства у сфері освіти, на другому місці – питання, які стосуються цифрових прав. Чому улюблені? Бо перші дві сфери –  знайомі та близькі, там є більш ніж десятирічний досвід. А практика – то все! У законі чи підзаконному акті не можливо передбачити всі життєві ситуації, і тоді застосовується аналогія закону чи права. Та й практично у всіх кадровиків району є мій номер телефону і вони часто консультуються з того чи іншого питання. Ось і вивчаємо новели разом. Потім цей досвід зазвичай лягає в основу консультації.  А стосовно цифрового права, то тепер – це на часі, особливо авторські права в інтернеті, отримання різних документів онлайн  та робота з «Дією». Про це не всі знають, але це зручно  і карантинні обмеження адаптують нас  до нового сьогодення.

4) Звідки берете теми для підготовки консультацій?

Переважна більшість часу приділяється редагуванню та затвердженню правових консультацій. Їх наразі є велика кількість. А щодо нових тем – то вони беруться з практичних кейсів, із тих питань, з якими найчастіше звертаються клієнти.

5) Чи часто ви користуєтеся “Вікі” для надання правових консультацій?

Буває по-різному. Все залежить від питання, з яким звертається клієнт. Якщо сфера знайома і не потребує пошуку інформації, тоді не звертаюся. Однак специфіка роботи бюро така, що до нас приходять люди з різними проблемами і знати все нереально. Тоді шукаю першоджерело: зазвичай це – законодавчі акти. Якщо чіткої відповіді там не знаходжу, то звісно, перше куди заходжу – це на сторінки нашої правничої вікіпедії.  Дехто відноситься до цього скептично. Але  я знаю багатьох авторів та всіх наших експертів, які є висококласними фахівцями у «своїй улюбленій» сфері і довіряю їм.

Ось наприклад, до мене звернулася клієнтка з питанням стягнення аліментів з чоловіка-іноземця. Оскільки тоді ще не дуже орієнтувалася у тому, яку із міжнародних конвенцій застосовувати саме до цього випадку, то зайшла у вікі. І то було правильне рішення: під час пошуку віднайшла консультацію  одного з наших експертів Олени Осадчої і знайшла все, що було потрібно (там, до речі, зараз з’явилося  багато консультацій з аліментних питань). Це один із прикладів власного використання. Хоча цим все не обмежується. Часто вікі стає справжнім помічником у правопросвітництві, а також навчанні молодого покоління. Так, влітку на базі бюро проходила практику наша майбутня колега і, саме використовуючи  платформу, вона написала проект позовної заяви про стягнення аліментів для утримання дитини, яка навчається. І не тільки…

Тому використання вікі виключно для консультування – дуже вузьке трактування, спектр набагато багатогранніший.

Довідково: За період з 01 січня по 08 грудня сторінки платформи переглянуто: у 2019 році: 1 485 309 разів; у 2020 році: 4 959 588 разів. Платформа містить 1900 правових консультацій (станом на 08.12.2020 – 1918). Оскільки у 2019 році утворено додатково категорію «Зразки документів правового та процесуального характеру», у 2020 році її розвивали та доповнювали підкатегоріями, наприклад: «Зразки документів в галузі земельного права», «Зразки документів в галузі цивільного права», «Зразки документів у сфері соціального захисту», «Виконання судових рішень. Виконавче провадження».

У 2020 році відвідувачі платформи найбільше переглядати: «Оформлення постійного догляду за особами, які його потребують (особи з інвалідністю, громадяни похилого віку)» (50 620 разів); «Інвалідність та порядок її встановлення» (36 620); «Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх» (32 970); «Відзив, відповідь на відзив та заперечення в цивільному процесі» (32 217).

Ще більше інформації за посиланням