назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит

14.04.2021 вступив у дію Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» від 19.03.2021, яким вносяться зміни до Закону України «Про споживче кредитування» та інших нормативно-правових актів щодо врегулювання діяльності кредиторів та колекторів під час взаємодії з боржниками з приводу прострочених кредитних зобов’язань.

У щотижневій передачі «Право знати» на Українському радіо.Херсон продовжується цикл рубрик, присвячених захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості.

Третю рубрику вказаного циклу, яка лунала у радіоефірі 31.05.2021, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко присвятила питанню відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит.

Нагадаємо, що попередні дві рубрики даного циклу були присвячені  загальним питанням захисту прав боржників при врегулюванні проблемної заборгованості, а також інформації, яку зобов’язаний надати кредитор споживачу до укладення договору про споживчий кредит.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.