назад

Правопросвітництво серед безробітних триває

20 травня для осіб, які вперше перебувають на обліку в Голопристанському  міськрайонному центрі зайнятості як безробітні, відбувся інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості, у якому взяли участь директорка та заступниця начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Голопристанського місцевого центру Ірина Кеба та Інна Холодняк.

Під час заходу фахівчиня з профорієнтації Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Олена Трішкіна розповіла, які послуги надає Голопристанський міськрайонний центр зайнятості, як стати на облік, хто має право отримувати допомогу по безробіттю, які документи потрібно надати, розмір допомоги, строки виплат та яка відповідальність наступає, якщо особа,  перебуваючи на обліку як безробітний, почала працювати, а центр зайнятості  не повідомила. Також поінформувала про можливість безкоштовно отримати професію, підвищити кваліфікацію або перекваліфікуватися. Учасники вебінару отримали корисну інформацію щодо працевлаштування, направлення на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Інна Холодняк поінформувала громадян, які вперше перебувають на обліку як безробітні, про систему безоплатної правової допомоги в цілому, а також про послуги, які надає Голопристанський місцевий центр, розповіла про механізм отримання первинної правової допомоги та доступ до вторинно правової допомоги.

Фахівчиня пояснила, що у зв’язку із заходами щодо попередження розповсюдження коронавірусної хвороби, Голопристанський місцевий центр призупинив особистий прийом громадян, але скористатися послугами центру можна, зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД, поставивши запитання в месенджер сторінки на Facebook або Інстаграм-сторінці системи БПД, прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» та обговоривши її у нашому чаті, скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid.