назад

Правопросвітництво онлайн

Установи системи БПД Херсонщини продовжують правопросвітницьку діяльність онлайн і до Міжнародного дня сім´ї, який щороку відзначається  15 травня, фахівці центрів та бюро правової допомоги записали ряд відеоконсультацій, котрі в повному обсязі розкривають дуже важливі для певної цільової аудиторії питання.

Так, головна спеціалістка Високопільського бюро правової допомоги (Бериславський  місцевий центр з надання БВПД) Наталія Куковінець дає слушні поради щодо статусу багатодітної сім’ї, її прав та пільг.

Як відомо, у всі часи про розвиток країни судили по відношенню держави та становищу родини в суспільстві. Як держава піклується про багатодітні сім´ї, які пільги передбачені для таких родин – розповіла заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

До Вашої уваги пропонується також відеоконсультація юристів Херсонського місцевого центру з надання БВПД Фелікса Шмиголя та Катерини Вороної на тему: «Встановлення факту родинних відносин».

З початком вступної кампанії тема «Аліменти на студента: про стягнення виплат на утримання повнолітньої  дитини» стає дедалі актуальнішою. Тому рекомендації директора Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Ірини Кеби є дуже корисними.

Аліменти на студента. Досягнувши повноліття, дитина, яка продовжує навчання не має джерел доходу, а тому вимушена перебувати на повному матеріальному забезпеченні батьків, які сплачують за навчання та проживання у гуртожитку, а також забезпечують одягом, продуктами харчування, та всіма необхідними для навчання знаряддями. Навіть якщо батьки розлучені, утримувати свого сина чи доньку до 23-х років зобов’язані обидва.

Опубліковано Голопристанський місцевий центр з надання БВПД Середа, 13 травня 2020 р.

Аудіоконсультація головної спеціалістки Нововоронцовського бюро правової допомоги (Бериславський місцевий центр з надання БВПД) Світлани Гаврикової присвячена правовим аспектам у випадку відібрання дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав.