назад

Правові консультації онлайн для засуджених

У державній установі «Сокирянська виправна колонія №67» організували онлайн прийом із правових питань. Люди, які відбувають тут покарання, мали змогу поспілкуватися з фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області та регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Зокрема, засуджені цікавилися: як повернути втрачений паспорт громадянина України, вирішити проблему зі спадщиною, добитися від Пенсійного фонду рішення про призначення виплат для особи з інвалідністю, а також – як владнати спір щодо позбавлення батьківських прав та питанням амністії. Директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Владислав Шаблій надали відповідні роз’яснення та порадили звернутися за правовою допомогою до найближчого місцевого центру – Кельменецького.

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області Леонід Мельников та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Богдан Бойко теж пообіцяли допомогти людям, які відбувають покарання у Сокирянській виправній колонії №67, вирішити проблемні питання у межах своєї компетенції.

По завершенню онлайн прийому сторони домовились про подальшу співпрацю щодо надання правових роз’яснень різним категоріям громадян на регулярній основі.