назад

Правові поради від фахівців БПД на радіо м. Гайсина

Радіо – це простір для висвітлення важливих думок!!!

Для нас радіо продовжує залишатися засобом комунікації з аудиторією у районі. Засіб зв’язку, який має великі можливості та водночас не вимагає значних витрат для поширення інформації серед населення, у короткі строки.  За допомогою радіо ми розповсюджуємо правову інформацію у найвіддаленіші громади і до найбільш вразливих груп населення: пенсіонерів, малоосвічених людей, осіб з інвалідністю, малозабезпеченого населення, жінок і молоді, надаючи їм можливість стати обізнаними у правовому полі. Таким чином, вищезазначеним категоріям населення, ми повідомляємо інформацію про зміни в законодавстві, місце розташування та контакти центру, щоб у разі необхідності, жителі звертались до фахівців центру за правовою допомогою.

Станом на листопад 2020 року, Гайсинський місцевий центр на постійній основі тісно співпрацює з Гайсинською районною редакцією радіомовлення у Вінницькій області (з 9 серпня 2016 року між учасниками підписаний Меморандум про співпрацю). Щомісячно, близько двох разів на місяць, а то і більше, директорка Гайсинського МЦ з надання БВПД у Вінницькій області Ірина Лісова та фахівці центру здійснюють виступи в ефірі Гайсинського радіо, у програмі «Правовий орієнтир». Дана програма звучить в ефірі місцевого радіо щовівторка, тричі на день.

Крім того, не залишаються осторонь і бюро правової допомоги щодо співпраці у даному напрямку. Нещодавно, начальник відділу «Ладижинського бюро правової допомоги» Роман Шаран налагодив співпрацю з керівництвом «Подільського радіо» у м. Ладижин. Уже 2-3 листопада 2020 року на «Подільському радіо», у проєкті «Давайте поговоримо», Роман Шаран надав детальні роз’яснення про відмінності між первинною та вторинною правовою допомогою, ознайомив із категорією осіб, які мають право на отримання саме безоплатної вторинної правової допомоги.

Отже, для системи безоплатної правової допомоги, співпраця з радіостанціями,  відіграє значну функцію, адже дає можливість донести необхідну інформацію до слухачів та що досить важливо – вчасно!!!