назад

Правовий кінозал для студентів Галицького коледжу

Якою не повинна бути судова система на прикладі реального прикладу дізнались студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Історію засудженого дисидента Валерія Марченка мали можу переглянути в документальному фільмі «Хто ви є, містер Джекі», показ якого проводився в рамках проекту системи безоплатної правової допомоги «Правовий кінозал».

Не лише переглянути фільм, але і обговорити сюжет з правової точки зору змогли студенти юристи разом з фахівцями-практиками. Засудження за політичні злочини, порушення прав людини, жорстоке поводження і катування – речі, які сьогодні майже викоріненні, у той період історії були нормальною практикою. Зараз на сторожі права особи на захист в нашій державі стоїть система безоплатної правової допомоги, яка гарантує кожному правову підтримку.

Присутні обговорили етичні норми поведінки фахівців у сфері права, юристи розповіли цікаві практики з власного досвіду та відповіли на усі запитання студентів, які в свою чергу, висловили власні думки з приводу дискусійних питань. Даний захід стане корисним для формування майбутніх правників.

Цікавий приклад того як не повинно бути в цивілізованій країні. Для кожного з нас як майбутнього юриста важливо знати не тільки як правильно діяти, але і зворотну сторону, аби уникнути подібного

– говорить студент Ігор.

Організатори заходу дякують ГО «Гельсінська ініціатива – ХХІ» та її голові Олександру Степаненку за наданий для перегляду фільм.