назад

Про безоплатну правову допомогу в теле- та радіоефірах Сумщини

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Система безоплатної правової допомоги Сумщини плідно співпрацює з представниками ЗМІ й дякує за інформаційну підтримку, за ту вагому роль, яку відіграють радіо- й телеканали у формуванні правової культури та свідомості у суспільстві, активному розвитку напряму просвітницького мовлення. Про партнерство, комунікації, а також про те, де можна побачити й почути поради й розяснення наших юристів в інформаційному просторі – читайте в нашому матеріалі.

«Я по телебаченню почув, що у вас можна отримати безоплатну правову допомогу», – саме це часто чують наші юристи від клієнтів, які вперше завітали в центри чи бюро правової допомоги Сумщини. А ми, у свою чергу, вкотре переконуємося, наскільки значний вплив на соціум мають ЗМІ, яких ще також називають четвертою владою.

Те, що співпраця системи безоплатної правової допомоги та представників ЗМІ є вкрай важливою – беззаперечний факт. Наші фахівці проводять для громадян низку правопросвітницьких заходів, але разом з тим саме виступи юристів в теле- та радіоефірах дозволяють охопити велику кількість глядачів/слухачів, донести до них інформацію щодо права кожного українця на безоплатну правову допомогу.

Директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко під час спілкування з журналістами телеканалу ATV

 

Юристи системи БПД є частими гостями в студіях в якості експертів, які надають правові коментарі до актуальних тем, що турбують українців. Також наші фахівці готують юридичні роз’яснення та поради з різних правових питань до авторських рубрик на радіо та телебаченні. І роблять це доступною для пересічних громадян мовою, наводячи приклади та пропонуючи алгоритм дій.

У студії “Суспільне:Суми” заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Валентина Волобуєва разом із суддею Ковпаківського районного суду м. Суми Владиславом Костенком

 

На сьогодні, ми маємо постійні програми на регіональному телебаченні: «Правовий лікбез» на телеканалі ATV (м. Суми); «ТВ Кур’єр» на ТРК «Акцент» (м. Шостка); «Інформаційний вісник: правові питання» на телеканалі «КонТакт» (м. Конотоп), правники є частими гостями в «Темі дня» на Суспільне:Суми, а також надають правові коментарі журналістам телеканалу «СТС» (м. Суми).

Юристка Сумського місцевого центру з надання БВПД Юлія Іваненко надає коментар журналістам телеканалу ATV

 

Запрошують наших юристів і на радіоефіри. «Хвилинка з юристом» – саме таку назву має передача на Охтирському проводовому радіо, де щотижня юристи консультують радіослухачів з різних актуальних правових питань, надають поради та роз’яснення.

Фахівці системи БПД Сумщини під час запису передачі на “Українському радіо:Суми”

 

Також одним із наших постійних інформпартнерів є «Українське радіо: Суми». Разом з ведучими обговорюємо питання, що найбільше турбують слухачів, надаємо правовий коментар тій чи іншій ситуації.

Директор Шосткинського місцевого центру з надання БВПД Микола Гудіма під час спілкування з журналістами телеканалу “Акцент”

 

Також ми запрошуємо журналістів на висвітлення важливих для системи БПД подій та заходи, які проводимо для громадськості.

«Нам приємно, що журналісти звертаються до наших центрів та бюро правової допомоги, адже знають, що юристи зможуть оперативно та якісно надати коментар чи роз’яснити  законодавчі зміни. Цю довіру та співпрацю ми вибудовували протягом тривалого часу й надалі сподіваємося на ефективну взаємодію з представниками ЗМІ», – говорить директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко.

Заступниця директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД Валентина Волік під час спілкування з журналістами телеканалу “КонТакт”

Юристка Охтирського місцевого центру з надання БВПД Марина Гаранжна під час запису передачі “Хвилинка з юристом” на Охтирському радіо.

 

Система БПД Сумщини щиро вітає працівників радіо й телебачення з професійним святом й бажає цікавих ефірів, яскравих зйомок, задоволення від роботи!