назад

Про безоплатну правову допомогу власникам земельних ділянок

Юристи Кельменецького місцевого центру спільно з працівниками Центру пробації провели засідання круглого столу на тему: «Порядок надання БВПД власникам земельних ділянок».

Зокрема, спеціаліст Хотинського бюро правової допомоги Галина Руснак зазначила, що власники землі потребують додаткової поінформованості про свої права на землю та можливості їх реалізації, а також про інструменти захисту в правовий спосіб. Так, у рамках проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» працівники Кельменецького центру здійснюють виїзди у населені пункти, проводять навчальні тренінги для працівників органів місцевого самоврядування, правопросвітницькі заходи задля детальнішої поінформованості.

Фахівець бюро Владислав  Мельник у своєму виступі детально зупинився на питанні порядку отримання безоплатної вторинної правової допомоги власникам земельних ділянок, а ще поінформував про порядок і перелік документів, які для цього потрібні. Окрім того, він розповів, як одержати відповідні довідки для отримання БВПД в умовах карантину за допомогою  додатків у мобільному телефоні та електронних ключів.

На завершення засідання фахівці БПД разом зі спеціалістами Хотинського районного сектору пробації розглянули питання, з якими найчастіше звертаються клієнти до бюро правової допомоги.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Правову інформацію з цих та інших питань можна також отримати у правничій вікіпедії «WikiLegalAid» або скористатись мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога».