назад

Про Незалежність з справжніми та майбутніми Героями України спілкувалися фахівці Сарненського МЦ

Ціна свободи записана в генетичному коді української нації. А ціну Незалежності, як ніхто, знають українські військові. На 30-му році незалежності нашої держави вони продовжують боронити свободу та суверенітет держави,  інколи ціною власного життя. А відтак, з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України директор Сарненського МЦ з надання БВПД зустрілася з військовослужбовцями військової частини, розташованої у районному центрі. Такі зустрічі вже стали доброю традицією. Адже реалізуючи Меморандум про співпрацю між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги, фахівці місцевого центру давно мають своє так зване гасло: «Захистимо тих, хто захищає нас»!

З мужніми захисниками у переддень святкувань очільниця Сарненського місцевого центру спілкувалась про те, у чому полягає цінність незалежності та яку ціну довелося сплатити за неї українському народові.

«Триває війна з російським агресором, але ми не втратили свободу, можемо жити у власній незалежній країні. І завдячуємо цим борцям за Незалежність – Вам, справжнім українським Героям», – так розпочала свій виступ Юлія Міхнова.

Безстрашним воїнам нагадали про гарантії їх правового захисту, порядок отримання правової допомоги, а також про всі види пільг і державних гарантій. Адже, подекуди, захищаючи життєвоважливі цінності, наші військовослужбовці самі стають дещо беззахисними проти безлічі законів, постанов, різних нормативно-правових актів, які часто суперечать один одному. І допомогти розібратися у цій правовій павутині завжди готові фахівці Сарненського МЦ.

Не залишили без уваги у передсвяткові дні і майбутнє нашої нації – наймолодших громадян Незалежної України.

В Сарненській бібліотеці для дітей напередодні святкових вихідних вирували емоції. На бібліотечній літній терасі, під час чергової зустрічі, приуроченої до 30-річчя Незалежності України, малеча навипередки розгадувала «БПД-шний» кросворд. Але цим не обмежились, адже фахівці Сарненського МЦ з надання БВПД Ірина Дубровська та Тетяна Трушина провели ще й правову вікторину з цікавими завданнями для наймолодших читачів бібліотеки. Юристи поспілкувались з дітьми про державні символи, основні права і свободи  та  про той нелегкий шлях, яким Україна йшла до своєї Незалежності.

«Кросворд було успішно і швидко розгадано, відповіді на питання вікторини маленькі громадяни  знайшли за допомогою дорослих. І ми ще раз переконалися, що майбутнє України – це діти; розумні і озброєні знаннями про свої права та те, як їх захищати. А в цьому їм, звичайно, допоможе Система безоплатної правової допомоги!», – зазначила Юлія Міхнова.