назад

Про принципи захисту правової позиції у дистанційному режимі говорили під час вебінару КМЄС

Принципи захисту правової позиції у дистанційному режимі – тема вебінару, серед учасників якого був Ігор Микитин, директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області. Це перший тематичний вебінар, організований Одеським регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та Коледжем Судових Іннів Великобританії.

У вебінарі також взяли участь представники судової влади, прокуратури, адвокатури Одеської області. Учасники ознайомились з досвідом баристерів Великобританії у дистанційних судових процесах та обговорити актуальні питання та виклики, з якими стикаються в Україні.

Епідемія COVID-19 змусила суди, прокурорів і адвокатів пристосовуватися до нових умов. У цивільних та кримінальних судах вже запровадили «безпаперовий» документообіг. Суди, прокурори і адвокати швидко набувають навички, необхідні для успішного проведення слухань у дистанційному режимі.

Досвідом із захисту правової позиції в суді ділилися: Баристер Пітер Біркетт,  Баристер Марк Енгелман, Баристер Александр Дос Сантос, Баристер Сіббі Солтер, Баристер Діжен Басу.