назад

Про реформування галузі землекористування інформують верховинців фахівці центрів та бюро правової допомоги

6 листопада начальник Міжгірського бюро правової допомоги Кополовець О.М. провела правопросвітницький захід на тему «Реформування галузі землекористування» та забезпечила роботу мобільного пункту у Вучківській сільській раді. У межах заходу відбулось обговорення актуальних питань щодо особливостей земельних правовідносин, порядку та норм безоплатної передачі земельних ділянок у власність, оформлення документів на земельні ділянки, що перебувають в постійному користуванні громадян, поновлення договорів оренди, переоформлення земельних ділянок на нових власників та шлях позасудового вирішення земельних спорів.

Фахівець також надала методичні рекомендації працівникам сільської ради щодо можливості вирішення земельних спорів в позасудовому порядку. Присутні дізналися, які послуги надає бюро, що передбачає первинна та вторинна правова допомога та які категорії осіб мають право на представництво інтересів за рахунок держави. У межах заходу було проведено роботу мобільного дистанційного пункту, в ході якого правові консультації отримали 6 громадян, 4 з яких звернулись за наданням їм письмових правових консультацій із земельних питань.

10 листопада начальник Міжгірського бюро правової допомоги Кополовець О.М. провела аналогічний захід та забезпечила роботу мобільного пункту у Соймівській сільській раді.

 

Цього ж дня директор Хустського місцевого центру з надання БВПД Аліса Богдан та заступники начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Михайло Худинець та Діана Келемен, в рамках плану заходів «Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», провели виїзні прийоми громадян в Крайниківській та Данилівський сільських радах. Місцевим мешканцям були надані юридичні консультації та роз’яснення щодо Порядку перерахунку пенсії, отриання субсидії, встановлення меж земельної ділянки, приватизації земельної ділянки та інше. В рамках прийому було проведено інформаційні заходи для працівників сільських рад на тему «Реформи в земельній галузі”. Також фахівці провели робочі зустрічі з виконавчим апаратом сільських рад.

Якщо вам потрібна правова підтримка від держави, звертайтесь до фахівців Хустського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Хуст, вул. Івана Франка, 6,г або телефонуйте за єдиним номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).