назад

Про сімейні правовідносини розповідали фахівці Дубровицького та Рокитнівського бюро правової допомоги Сарненського МЦ

Що таке фактичні шлюбні відносини? Які ознаки такого “фактичного шлюбу”? Який правовий статус майна, набутого за час спільного проживання у фактичних шлюбних відносинах (без державної реєстрації шлюбу)? Які способи поділу майна осіб, які проживають однією сім’єю але не перебувають у шлюбі? А який  порядок звернення до суду про встановлення факту проживання однією сім’єю та про поділ майна подружжя? Відповіді на ці і не тільки питання отримали підоблікові  Дубровицького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області від головного спеціаліста Дубровицького бюро правової допомоги Лідії Литвин під час правопросвітницького заходу на дану тематику.

До того ж, присутні мали можливість отримати безоплатну правову допомогу від фахівці бюро під час роботи консультаційного доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

В свою чергу, головний спеціаліст Рокитнівського бюро правової допомоги Ігор Богданець в Рокитнівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провів семінар на тему “Порядок збільшення або зменшення аліментів”. Під час якого  розповів про основні випадки, коли можливе збільшення чи зменшення аліментів на дитину та, які докази потрібно надати суду для цього. Також Ігор Богданець розповів про те, які документи потрібно зібрати для звернення до суду та навів відповідну позитивну практику суду.

Під час обох заходів фахівці бюро правової допомоги нагадали присутнім про те, як можна отримати безоплатну правову допомогу, а також категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.