назад

Продовжуємо консультувати  осіб, засуджених до позбавлення волі та надавати роз’яснення про їх права

Навіть в умовах карантину працівники системи БПД Київщини не забувають про забезпечення захисту прав осіб, засуджених до позбавлення волі. Сьогодні, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та його заступником Олександром Дегтярем здійснено виїзд до державної установи “Бориспільська виправна колонія (№ 119)” для проведення консультування та правопросвітницьких заходів серед засуджених осіб.

У ході заходу проведено зустріч із особами,засудженими до позбавлення волі,  під час якої останнім надані вичерпні правові консультації із наступних питань:

  • порядок переведення осіб, засуджених до покарання у вигляді позбавлення волі з однією виправної колонії в іншу;
  • порядок умовно-дострокового звільнення засуджених осіб;
  • особливості проведення побачень з родичами, адвокатами та іншими особами в установах виконання покарань;
  • порядок здійснення захисту у Касаційному кримінальному суді;

Кожного із присутніх засуджених осіб вислухали, проконсультували та роз’яснили про порядок звернення за допомогою до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надавши формуляри заяв про отримання такої допомоги.

Також засудженим розповіли про порядок звернення до Європейського суду з прав людини та обговорили проблемні питання, що виникають у засуджених під час відбування покарання у виправній установі.

Окрім того, під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема брошури та буклети із зразками заяв для надання безоплатної вторинної правової допомоги, розроблені працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області.