назад

Продовжуємо співпрацю із Сумською обласною організацією ФСТ «Спартак»

Незважаючи на карантинні обмеження, діяльність центрів та бюро правової допомоги не призупинена, і вона, як і раніше, потребує розширення кола партнерів. Взаємодія з ними ґрунтується на підписаних угодах та меморандумах про співпрацю і залежить від тих напрямків роботи, які є дотичними для сторін. Серед особливих партнерів Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області – Сумська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», угода з якою визначає шляхи зміцнення здоров’я працівників системи безоплатної правової допомоги у Сумській області засобами фізичної культури і спорту.

На базі Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області відбулося підписання угоди про співпрацю між Сумською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Регіональним центром в особі очільниць установ Тетяни Павловської та Олени Демченко.

Серед основних напрямків співпраці є:

  • Здійснення організаторської роботи по розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в трудових колективах
  • Методологічна, організаційна та консультативна допомога з питань розвитку фізичної культури і спорту та проведення спортивних змагань всіх рівнів
  • Проведення обласних спартакіад, інших спортивних змагань та оздоровчих заходів тощо.

«Уже стало доброю традицією проводити обласні спартакіади серед трудових колективів центрів та бюро правової допомоги Сумщини. І це саме завдяки Сумській обласній організації ФСТ «Спартак». Наші юристи, як виявилося, дуже активні, полюбляють різні види спорту, тому ми намагаємося сприяти здоровому дозвіллю наших працівників. Тож наша співпраця з партнерами дає можливість і надалі підтримувати активність фахівців, зміцнювати їхнє здоров’я та командний дух», – зазначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко.