назад

Прокачати навички комунікатора: у Дніпрі розпочався дводенний тренінг

Правовий клуб PRAVOCATOR спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області  розпочали дводенне навчання для фахівців місцевих центрів та бюро, які займаються правопросвітництвом та комунікацією.

Уявити українську систему безоплатної правової допомоги без комунікації просто неможливо. Це у свою чергу інформування громадськості та представників ЗМІ про події, робочі зустрічі, висвітлення успішної юридичної практики фахівців і адвокатів. А ще проведення великої кількості правопросвітницьких заходів для населення на різні правові теми. Все це вже давно стало пріоритетним напрямком роботи системи БПД. Тож про те, як бути успішним і сучасним комунікатором обговорюють на дводенному тренінзі у м. Дніпро.

Наповнення офіційних сторінок місцевих центрів у соціальній мережі Facebook, створення інфоприводів, пошук альтернативних майданчиків поширення інформації про систему БПД, налагодження діалогу зі ЗМІ саме ці й багато інших питань планується обговорити під час навчання. Організаторами враховано і побажання учасників, зокрема опанування навичок написання успішних юридичних кейсів доступною мовою для широкої аудиторії.

«Для нас це значна подія. Тривалий час через пандемію ми не мали змоги провести такий насичений офлайн-інтенсив для комунікаторів із місцевих центрів. Велика кількість викликів, проблемних питань і створення спільних напрацювань – це все те, що спонукало до організації і проведення такого заходу. Приємно бачити активність наших фахівців які, змогли виділити свій час і стали учасниками тренінгу. Хочу почути голос кожного і наголосити на тому, що їх робота дуже важлива. Саме від них залежить як сприймають систему безоплатної допомоги за межами наших робочих кабінетів» – ділиться тренер, начальник відділу комунікації та право просвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Дніпропетровській області Сергій Соколов.

Велику увагу під час тренінгу буде приділено використанню онлайн-інструментам при проведенні правопросітницьких заходів.

«Карантинні обмеження внесли неабиякі корективи в наше звичне життя. Відчули це на собі й фахівці системи безоплатної правової допомоги. Деякий час місцеві центри повністю перейшли на проведення правопросітницьких заходів на дистанційній основі. Це викликало неабияку кількість питань з приводу їх технічної організації. Тож сьогодні ми опановуємо технічні сервіси які, стануть у нагоді нашим фахівцям. Я хочу переконати їх що, налаштування Zoom і проведення трансляції на YouTube це зовсім не страшно» – розповідає тренер, головний спеціаліст організаційного відділу правового клубу PRAVOCATOR Ліана Леонова.