назад

«Проти ДІЙ торгівлі людьми» – просвітницьку акцію під такою назвою влаштували у Тернополі з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

30 липня увесь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищення рівня поінформованості громадян про цю глобальну проблему та привернення уваги до становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину. Спільні заходи представників громадськості, органів місцевого самоврядування, поліції та системи безоплатної правової допомоги відбулися і в Тернополі.

Жителів міста інформували щодо цієї глобальної проблеми, а також розповідали, як не потрапити у торгівлю людьми.

На Тернопільщині статус постраждалих від торгівлі людьми отримало 35 жителів краю. Серед потерпілих — жінки, які зазнали сексуальної експлуатації за кордоном. Вирушаючи на роботу, потрібно знати свої права, щоб не потрапити у проблему торгівлі людьми.

В центрі міста працював консультаційний центр під відкритим небом. Фахівці системи безоплатної правової допомоги консультували усіх бажаючих, не лише з питань працевлаштування, а з інших, не менш актуальних питань.

Усі охочі мали змогу навчитися правильно організувати свою поїздку за кордон, поспілкуватися з фахівцями державних служб з питань працевлаштування за межами України та отримати методичні листівки.