назад

Проведено робочу зустріч з представником Управління дотримання прав людини Національної поліції України

28 травня директором Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Іриною Протченко спільно  з начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Оленою Якубенко було проведено робочу зустріч з Ларисою Борисенко, старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності(у Чернігівській області) Управління дотримання прав людини НПУ.

 

Предметом зустрічі стало обговорення механізмів взаємодії між Регіональним центром з надання БВПД у Чернігівській області та поліцейським омбудсменом. Олена Якубенко ознайомила Ларису Борисенко з роботою центру та  продемонструвала роботу чергової частини.

Окрім цього, було обговорено можливі шляхи реалізації спільних заходів щодо інформування населення право на звернення до органів державної влади, досягнуто домовленостей з метою покращення обміну інформацією, а також було обговорено питання, які пов’язані з дотриманням прав людини  при виконанні поліцейських функцій.

 

Довідково.

Управління дотримання прав людини Національної поліції України (далі – УДПЛ) розпочало свою діяльність у 2016 році.

Відповідно до наказу Національної поліції України від 16.03.2020 № 215 «Про затвердження Положення про Управління дотримання прав людини Національної поліції України» УДПЛ здійснює та забезпечує реалізацію державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини під час надання поліцейських послуг та є уповноваженим підрозділом з питань дотримання гендерної рівності.