назад

Питання трудових відносин – найактуальніші у період пандемії

Питання трудового права є найбільш поширеними під час карантину, адже у зв´язку з пандемією у працівників змінилися умови праці, графік і навантаження,  а хтось взагалі втратив роботу. Тому консультації наших юристів своєчасні та відповідають потребам і викликам сьогодення.

4-ий випуск щотижневої онлайн-рубрики «Право на працю» заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко присвятила таким питанням: як отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину, які документи для цього потрібні, хто може скористатися цим правом.

  • На Вашому підприємстві плануються істотні зміни?
  • Вам повідомили про можливе скорочення?

Хвилинку! Ви можете мати право на переважне залишення при вивільненні! Дізнайтесь про це право з консультації фахівців Великолепетиського бюро правової допомоги.

Начальник Чаплинського бюро правової допомоги (Каховський місцевий  центр з надання БВПД) Олеся Чавурська продовжує надавати аудіоконсультації з питань трудового права. Сьогодні вона розповіла про випадки простою підприємства та оплату праці працівників у цей період.

Заходьте на YouTube-канал Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області та дізнавайтесь більше про свої права.