назад

Реалізація проєкту відновного правосуддя для неповнолітніх: на Житомирщині підписали меморандум з партнерами

01 вересня директор Регіонального центу з надання БВПД у Житомирській області Олександр Гербеда та начальник Філії ДУ “Центр пробації” в Житомирській області Анатолій Бобриньов підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Головна мета Меморандуму є співробітництво і консолідація зусиль, спрямованих на забезпечення реалізації проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» на базі системи надання безоплатної правової допомоги Житомирської області, також отримання Регіональним центром консультативної підтримки.

  • Ви наші надійні партнери протягом багатьох років. Наша співпраця довела свою ефективність. Сподіваємось на вашу підтримку і в реалізації «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину», – наголосив Олександр Гербеда.

Під час заходу сторони домовились забезпечувати одна одній всебічну підтримку для розвитку співпраці згідно з положеннями цього Меморандуму та інформувати одна одну про заходи, спрямовані на його реалізацію.