назад

Реєстрація в електронному кабінеті (суді)

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, Козятинського місцевого центру з надання БВПД, Вінницького місцевого центру з надання БВПД, Томашпільського місцевого центру з надання БВПД, Гайсинського місцевого центру з надання БВПД

прийняли участь у заході, організованому Вінницьким апеляційним судом для отримання інформації щодо покрокової реєстрації електронного кабінету.

Проєкт “Електронний суд”реалізовується з метою швидкого і зручного доступу громадян до інформації про рух судової справи, час і місце її розгляду, обміну процесуальними документами між судом та учасниками судового процесу із застосуванням електронного цифрового підпису.

Довідково: Основна мета проєкту «Електронний суд» полягає в налагодженні процесу оперативного обміну інформацією в електронному вигляді між судовими установами, учасниками судового процесу, а також іншими державними структурами з метою забезпечення справедливого та неупередженого правосуддя в Україні.

Зареєструвати електронний кабінет: https://id.court.gov.ua/

Переглянути покрокову інструкцію з питань, що виникають у процесі реєстрації електронного кабінету: https://wiki.court.gov.ua/

Покрокова інструкція з реєстрації електронного кабінету у відеосюжеті