назад

Робоча зустріч з адвокатами Волинської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

IMG 1076-222 травня 2015 року у м. Луцьку в приміщенні конференц-залу Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області (надалі – Центр) було проведено робочу зустріч з адвокатами Волинської області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: « Проблемні питання надання БВПД. Стан дотримання адвокатами умов укладених з Центром контрактів. Інші  організаційні питання».

IMG 1060-2 IMG 1076-2 IMG 1072-2

Із вступним словом до учасників заходу звернувся директор Центру Ростислав Руденко та проінформував адвокатів щодо результатів установчої наради, яка відбулась 19 травня в Координаційному центрі з надання правової допомоги за участі керівного складу системи БВПД у Волинській області.

 

Щодо організаційних питань укладення додаткових угод до контрактів про надання БВПД на постійній основі та доцільності заміни карткових рахунків на поточні рахунки, як одну з умов для забезпечення оплати за надання адвокатами послуг по БВПД, виступила головний бухгалтер Центру Ольга Кузнєцова.

 

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Ольга Кудрицька акцентувала увагу на типових недоліках, які допускаються адвокатами при оформленні матеріалів про оплату за надані послуги БВПД. Також обговорено «нові» розрахунки розміру винагороди адвоката за надання БВПД, які застосовуватимуться адвокатами у роботі після набрання чинності наказу Міністерства юстиції України від 30.04.2015 № 634/5.

IMG 1168-2 IMG 1152-2 IMG 1219-2

 

Начальник відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Наталія Сідєльнікова роз’яснила порядок припинення БВПД та скасування доручення Центру, на підставі якого адвоката залучено до надання БВПД.

 

Наведені вище питання, котрі висвітлювались працівниками Регіонального центру, були також предметом активного обговорення адвокатів, які надають БВПД. Окремими адвокатами висловлено ряд пропозицій щодо необхідності підвищення оплати та розміру винагороди адвоката за надання БВПД, зокрема для затриманих та арештованих в адміністративному порядку осіб, оскільки це є демотиваційним чинником у їх роботі.

 

Із заключним словом виступив заступник директора Євгеній Блащук, який подякував учасникам за активну співпрацю з Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та висловив сподівання на тісні, партнерські взаємовідносини й надалі.