назад

Робоча зустріч з представниками Моніторингової місії ООН у Регіональному центрі

Моніторингова місія ООН з прав людини працює в Україні з березня 2014 року. Мета діяльності – спостереження та звітування про ситуацію з правами людини в Україні. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях співпрацює з Харківським регіональним офісом організації.

Анатолій Бородавка, директор Регіонального центру, зустрівся з представниками Харківського регіонального офісу Моніторингової місії Організації Об’єднаних Націй в Україні на чолі з главою офісу Красимиром Янковим.

Під час робочої зустрічі обговорили питання щодо порушень прав людини на територіях, де працюють центри та бюро правової допомоги, а також позитивні практики та основні напрями діяльності.

Обговорили також забезпечення правової допомоги особам при розгляді питань судом щодо обмеження їх дієздатності, визначення їх недієздатними та поновлення дієздатності. Також приділили увагу питанням надання правової допомоги особам, що потерпають від домашнього насильства чи насильства за ознаками статі.

Досягли домовленості щодо напрямів подальшої співпраці. Зокрема, проведення спільних заходів щодо підвищення обізнаності про права і свободи людини та способи їх реалізації.