назад

{gallery width=200 height=200 alignment=left buttons=0 margin=5 layout=fixed lightbox=boxplus}news/18/06/01_2/robosha_zystrish_1.JPG{/gallery}

Робоча зустріч у рамках виконання меморандуму про співпрацю

04 червня 2018 року була проведена робоча зустріч за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка та представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександрою Коряк.

Метою проведення зустрічі було обговорення спільного плану дій на виконання меморандуму про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Під час зустрічі було обговорено питання розроблення подальших заходів спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема права на безоплатну правову допомогу.

За підсумками робочої зустрічі, було досягнуто домовленості про подальшу сумісну роботу та обговорені параметри оперативної взаємодії.

robosha zystrish 2

 


Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua