назад

Розробка буклетів як нагадування та популяризація системи БПД під час карантину

Минуло два місяці, як в Україні триває карантин, але це не завадило   фахівцям системи БПД Херсонщини регулярно нагадувати про себе: чи то запрошуючи мешканців області на онлайн-заходи та вебінари, чи то консультуючи громадян, чи розробляючи цікаві відеопрезентації, ролики  та буклети.

Так, з нагоди Міжнародного дня сім´ї фахівці місцевих центрів та бюро правової допомоги розробили та поширили серед населення декілька видів буклетів, які ми пропонуємо вашій увазі.

Законодавством передбачена можливість отримувати допомогу від держави не тільки для батьків, але і для опікунів та піклувальників. Фахівці Генічеського бюро правової допомоги підготували буклет на тему «Допомога на дітей, над якими встановлено опіку та піклування».

Якщо вас цікавить порядок зміни прізвища дитини – детальну інформацію ви знайдете у буклеті, розробленому фахівцями Каланчацького бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Голопристанського місцевого центру з надання БВПД.

Про антикризові заходи соціального захисту громадян – призначення і виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям – проінформували фахівці Голопристанського місцевого центру з надання БВПД:

 

Для дітей і дорослих із багатодітних сімей українським законодавством передбачено ряд пільг, з переліком яких ви можете ознайомитися в інформаційному матеріалі, підготовленому фахівчинею Великоолександрівського бюро правової допомоги Тетяною Букач.

Про допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами у 2020 році проінформували   фахівці Бериславського місцевого центру з надання БВПД.