назад
23.09.21

Розширюємо коло партнерів

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві – надійний партнер провідних навчальних закладів України, які здійснюють підготовку майбутніх правників. Цими днями був підписаний черговий меморандум про співпрацю, який закріпив домовленості між Регіональним центром  та Київським університетом права НАН України. Цей навчальний заклад один з найавторитетніших в Україні і єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України.

Співпраця з закладами вищої освіти – надзвичайно важлива для нас. Оскільки в недалекому майбутньому в руках сьогоднішніх студентів будуть людські долі, саме тому важливо щоб, навчаючись в університеті молодь мала можливість  застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці. А система безоплатної правової допомоги має унікальний досвід та численні здобутки у сфері захисту прав людини, якими готова ділитися з молодим поколінням. Розповідаючи студентам про роботу системи БПД, її успішні кейси, зокрема і під час практики в регіональному центрі, ми розуміємо, що уже найближчим часом вони можуть стати нашими колегами, – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Михайло Харін.

Під час візиту до університету Михайло Харін разом із своєю заступницею Тетяною Городенською обговорили з представниками закладу основні напрямки співпраці, серед яких проходження практики студентами університету у Ррегіональному центрі та участь у спільних правопросвітницьких та освітніх заходах.

Визначивши подальший план дій, Михайло Харін та ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький підписали меморандум про співпрацю.

Крім цього, представники центру мали можливість поспілкуватися зі студентами університету. Зокрема, молодь дізналася про особливості роботи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві та Київських місцевих центрів з надання БВПД, про конкурсний відбір адвокатів, які співпрацюють із системою БПД та про проекти, які реалізовуються заради захисту прав найуразливіших категорій громадян і підвищення рівня правової обізнаності українців.