назад

Серія тренінгів для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу Донеччини

Застосування європейських стандартів у кримінальних процесах вкрай важливо для підвищення якості надання безоплатної правової допомоги, забезпечення клієнтам системи рівного доступу до правосуддя, а також кращого захисту і представництва клієнтів системи безоплатної правової вторинної допомоги.

Для забезпечення належних послуг клієнтам система безоплатної правової допомоги проводить заходи з підвищення якості надання правової допомоги. Так, нещодавно в Маріуполі пройшов тренінг для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему: «Кримінально процесуальний Кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів», акредитований ВША НААУ.

 «Навички отриманні адвокатами під час тренінгу дають змогу навчитись застосовувати  міжнародні стандарти для надання якісних правових послуг»  – зазначила адвокатка-тренерка, Харитонова Ганна.

Під час тренінгу учасники прослухали міні-лекції з питань застосування Кримінального процесуального кодексу і Європейської конвенції з прав людини, відпрацювали отримані знання в практичних вправах і завданнях, активно взаємодіяли між собою і тренерами, аналізували та обговорювали кейси, обмінювалися досвідом.

Наступний тренінг відбудеться у м.Краматорськ вже цього вересня.

Дякуємо нашим колегам та партнерам Раді адвокатів Донецької області, за підтримку та допомогу в організації тренінгів!