назад

Спільний семінар Ради Європи, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та НААУ з європейських механізмів захисту прав людини для адвокатів та правозахисників

новиниРада Європи у співпраці Уповноваженим ВРУ з прав людини та з Національною асоціацією адвокатів України проводить тематичний семінар з європейських механізмів захисту прав людини. Тематичний семінар проводиться в рамках спільного проекту між Європейським Союзом та Радою Європи в Україні «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)».

Семінар на тему «Право на свободу думки, совісті та релігії в практиці Європейського суду з прав людини» відбудеться 11 грудня 2014 року в приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за адресою м. Київ, вул. Інститутська 21/8.

На семінарі будуть розглядатися положення статті 9 Європейської конвенції з прав людини, її тлумачення та практика її застосування Європейським судом з прав людини, зокрема в контексті рішень проти України та питань дискримінації за ознакою релігійних переконань.

УМОВИ УЧАСТІ: До участі в семінарі запрошуються практикуючі адвокати та правозахисники, зацікавлені в глибшому вивчені зазначених вище положень Європейської конвенції з прав людини та в подальшому її активному використанні у своїй повсякденній професійній діяльності.

Участь у семінарі безкоштовна, однак учасники повинні будуть самі оплатити вартість свого проїзду до Києва. Офіс Ради Європи (у рамках вищезазначеного проекту) покриває наступні витрати:

роздаткові матеріали для учасників семінару
харчування (обід та каво-паузи) під час заходу.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВКИ: До участі запрошуються правозахисники, представники громадських організацій та адвокати, зацікавлені у поглибленні знань у сфері захисту прав людини. Зацікавленим кандидатам слід надіслати заявку з темою «Стаття 9– Київ 11.12.2014», яка складається з короткого мотиваційного листа та резюме (не більше однієї сторінки) не пізніше 9 грудня 2014 року на електронну адресу [email protected]

Максимальна кількість відібраних кандидатів не перевищуватиме 50 осіб.

Додаткова організаційна інформація буде надіслана відібраним учасникам за зазначеною в їх резюме електронною адресою перед початком семінару.
ІЗ ЗАПИТАННЯМИ щодо семінару можна звертатися до Офісу Ради Європи в Україні, контактна особа Олена Картер, тел. 425 60 01 (внутр. 110).

Джерело:http://www.coe.int/uk/web/kyiv/news-event/news/-/asset_publisher/9W803G4ii38m/content/joint-seminar-of-the-council-of-europe-the-parliamentary-commissioner-for-human-rights-and-national-bar-association-on-european-human-rights-mechanism?inheritRedirect=false&redirect=http%3A%2F%2Fwww.coe.int%2Fuk%2Fweb%2Fkyiv%2Fnews-event%2Fnews%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_9W803G4ii38m%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-1%26p_p_col_count%3D1