назад

Співпраця Регіонального центру та університету ім. Нобеля: нова сторінка у партнерстві

Днями відбулось підписання Угоди про партнерство між Регіональним центром з надання БВПД та університетом імені Альфреда Нобеля. Окрім урочистого візування важливого документу, фахівці системи БПД здійснили екскурсію закладом та завітали на телеканал Hobel.TV , який працює на базі університету.

Слід зазначити, що співпраця між Регіональним центром та навчальним закладом триває давно – студенти університету стажуються в системі БПД вже кілька років поспіль. Але сьогодні партнерство набуло нового забарвлення. Директор Регіонального центру Людмила Яцуба та перший проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Пєтков обговорили ряд заходів, які можна організувати спільними  зусиллями. Це навчання і обмін досвідом, випуск  телепрограм і цілий ряд інших проектів, які студенти та викладачі активно впроваджують у навчальному закладі.

«Для студентів, які навчаються за спеціальністю “Право”, важливо мати можливість поглибити та розширити свої знання, вміння та навички через залучення до юридичного середовища з безпосереднього надання правової допомоги», – зазначив перший проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Пєтков.

Для того, щоб майбутні правники більше дізнались про роботу системи правової допомоги, Людмила Яцуба розповіла про неї у ефірі каналу Hobel.TV . Разом з Сергієм Пєтковим очільниця Регіонального центру обговорила у деталях процес призначення адвоката за кошт держави та сучасні проекти, які запроваджуються у системі.