назад

Співпраця заради розвитку громад: тема зустрічі представників громадської організації «Асоціація громадських радників України» та системи БПД Чернігівщини

Одним з основних напрямів діяльності системи безоплатної правової допомоги – є посилення правової спроможності громадян. Для досягнення цієї мети регулярно проводяться правопросвітницькі заходи, розміщуються інформаційні матеріали, а також приймається участь в теле- та радіо ефірах. Однак, у Чернігівській області налічується 1511 населених пунктів, в яких проживає 1 055 700 осіб. Тому, без допомоги партнерів, охопити таку кількість та донести правову інформацію до громадян – надзвичайно складне завдання. На щастя, на теренах Чернігівської області працює мережа громадських радників, яка координується громадською організацією «Асоціація громадських радників України».

Для узгодження спільної діяльності на 2021 рік та налагодження ефективної співпраці, директором Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Іриною Протченко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком за участі регіонального координатора Північного регіону громадської організації «Асоціація громадських радників України» Тетяною Сергієнко та громадських радників Антона Гармаша та Інни Косинської було проведено робочу онлайн-зустріч.

Під час зустрічі було  обговорено питання подальшої співпраці, надання безоплатної правової допомоги та перенаправлення осіб, що потребують правової допомоги до центрів та бюро правової допомоги, організацію проведення спільних правопросвітницьких заходів, розроблення та поширення друкованих матеріалів.

Взаємодія громадських радників та системи БПД є надзвичайно важливою, адже всі ми переслідуємо одну ціль – правоспроможні громади. Ми, з свого боку, завжди готові надати допомогу та підтримку громадським радникам у їх діяльності, – зазначила Ірина Протченко.

Довідково:

Громадські радники – це мережа з-понад ніж 140 людей у всіх куточках України, не байдужих до ситуації у громаді/області та країні, які готові допомагати іншим людям вирішувати складні (і не дуже) життєві обставини та постійно шукають нові знання – для власного