назад

Синергія ЗМІ та БПД заради відновлення справедливості

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку.

Тож, вітаємо наших партнерів з професійним святом.  Адже завдяки співпраці зі ЗМІ, правники БПД Донеччини мають можливість донести до людей у найвіддаленіших куточках регіону, в тому числі і тимчасово окупованій території (ТОТ), актуальну правову інформацію, корисні поради щодо вирішення правових питань, розповісти про успішні приклади відновлення порушених прав.

Співпраця з медіа на Донеччині дуже важлива,  адже в умовах проведення операції об’єднаних сил у людей виникає багато правових питань, зокрема,  щодо отримання компенсації за зруйноване  житло,  відновлення втрачених документів, отримання соціальних виплат тощо.

Так, суспільне телебачення «UA:Донбас» з метою інформування про шляхи вирішення  самих «болючих» питань транслює соціальну рекламу, виготовлену фахівцями  БПД. Крім того,  юристи  центрів БПД регулярно виступають в якості експертів з правових питань у прямих ефірах та постійно діючих рубриках на телеканалі.

Слухачів, які звертаються з правовими проблемами в ефірі радіо «Голос Донбасу» перенаправляють за консультаціями до фахівців центрів БПД Донеччини. Доречи, транслюється радіо «Голос Донбасу» і на тимчасово окуповані території (ТОТ), завдяки цьому не виїжджаючі з ТОТ наші громадяни можуть отримати юридичну допомогу за допомогою засобів зв’язку.

Завдяки тісній комунікації з медіа юристи системи БПД Донеччини навчились «розуміти»  аудиторію, планувати та створювати різноманітні матеріали та шукати нові ідеї та способи для їх реалізації.

Наприклад, під час першої хвилі карантину,  об’єднавши зусилля з місцевим телеканалом «Маріупольське телебачення» розробили 10 тематичних відеороликів, які ґрунтувались на найпоширеніших запитаннях глядачів та розкрили основні зміни законодавства, пов’язані з  введенням карантину.

Сучасне телебачення і радіо нашого регіону – це поєднання високих технологій і самовідданої творчої праці журналістів, редакторів, операторів, інженерів та режисерів – усіх тих, хто забезпечує цілодобове безперервне мовлення, даючи змогу бути у вирі всіх важливих подій.

Ми відкриті до співпраці з медіа задля досягнення спільних цілей, та дуже вдячні партнерам, з ким ми вже співпрацюємо!