назад

Система БПД на Закарпатті підвела підсумки роботи центрів за 6 місяців 2020 року

Робоча нарада з підведення підсумків роботи центрів та бюро правової допомоги за І півріччя 2020 року відбулася у вівторок, 7 липня, у режимі онлайн в Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області. Захід відбувся за участі директорів центрів та начальників бюро правової допомоги.
Упродовж наради керівники місцевих центрів поінформували учасників заходу про ключові показники діяльності за 6 місяців, правопросвітницьку роботу та медіаактивність. Зокрема, упродовж звітного періоду Ужгородським місцевим центром було видано 182 доручення для надання БВПД, з них 55 – адвокатам, 129 – наказів на представництво інтересів фахівцям центру та бюро. Мукачівським місцевим центром видано 115 доручень адвокатам та 69 наказів на здійснення представництва фахівцями центру, Хустським МЦ – 45 доручень адвокатам та 67 наказів для працівників центру. Всього фахівцями центру підготовано 49 правопросвітницьких заходів онлайн.
Директор Регіонального центру Василь Попадинець наголосив на важливості активізації роботи центрів щодо збільшення кількості юридичних консультацій, правопросвітницьких заходів та публікацій у ЗМІ, а також якості письмових юридичних консультацій. В.Попадинець звернув увагу фахівців на необхідність продовження активної роботи з метою підвищення впізнаваності системи БПД.
Упродовж наради йшлося і про особливості роботи системи в умовах карантину та важливість забезпечення правовою допомогою від держави усіх, хто її потребує.