назад

Система БПД Рівненщини вітає телевізійників, радійників та зв’язківців з професійним святом!

«Пишемо», «Ні, це вже не під запис» , «Поясніть, а воно справді так працює?» , «Добрий день, а можна нам коментар на вже», «Приходьте до нас на пресконференцію, маємо цікаву інформацію, а ще каву і солодощі» , «У вас такі довгі посади, як їх можна скоротити?» , «А що до вас вдягнути на ефір щоб не зливатись зі студією?» , «Ой, обмовочка вийшла  – перепишемо чи виріжите?»

Здогадуєтесь про що піде мова?

Звісно, про наших партнерів – працівників радіо та телебачення! З нагоди професійного свята телевізійників, радійників та зв’язківців хочемо розповісти про будні співпраці фахівців системи БПД Рівненщини з представниками цих видів ЗМІ.

Карантин. Ізоляція одне від одного. 2020 рік відкрив для кожного з нас нову реальність зі своїми правилами та обмеженнями. В таких умовах, у суспільстві значно зріс запит на інформацію, в тому числі і правову. Тож з початку року центри БВПД значно посилили співпрацю зі ЗМІ, зокрема, телебаченням та радіо.

Пошук нових напрямків та форматів співпраці, зміцнення та розширення вже існуючих домовленостей – це все принесло свої результати. Фахівці безоплатної правової допомоги та адвокати, які співпрацюють з системою БПД, постійно присутні в ефірах місцевих радіостанцій та телеканалів.

«Телевізійники та радійники – наші стратегічні партнери. Така співпраця вигідна усім: ЗМІ –  дають своїй аудиторії актуальний, цікавий та корисний контент, а ми – виконуємо свою комунікаційну стратегію та маємо можливість доносити правову інформацію одночасно чи не до усіх жителів регіону. Працівники радіо та ТБ завжди тримають руку на пульсі подій,  допомагають нам краще вивчати правові потреби мешканців Рівненщини.Особисто я, дуже поважаю цю професію. На моїй пам’яті не було жодного випадку, коли б я чи фахівці системи БПД відмовили журналістам у коментарі. Коли питання правові – ми робимо одну роботу – доносимо до громадян інформацію про  права та шляхи їх захисту», – розповідає директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк.

На фахові коментарі юристів центрів БВПД та адвокатів завжди можуть розраховувати журналісти телеканалів UA:Рівне, Рівне 1, Сфера ТВ, ITV. Працівники системи безоплатної правової допомоги завжди раді журналістам. Спілкування та обмін інформацією – невід’ємна частина соціального та професійного життя. Ну і звісно, кому ж не буде приємно побачити себе по телевізору.  За цю можливість – дякуємо нашим партнерам!

Окрім коментарів для інформаційних сюжетів, наші фахівці є частими гостями студій місцевих мовників. Записи телевізійних програм чи прямі ефіри для більшості фахівців БПД  дуже цікавий та важливий досвід. Разом з тим, це чудова можливість безпосередньо спілкуватись з широкою аудиторію, вивчати правові потреби населення області та одночасно надавати консультації.

Чути свій голос з динаміків радіоприймачів – за це окрема вдячність працівникам Українське радіо. Рівне та Радіо Трек! Актуальні та гострі  теми, цікаві співрозмовники, живе спілкування з радіослухачами – це все мотивує фахівців системи БПД не лише опановувати специфіку ораторського мистецтва але й постійно працювати над підвищенням  фахового рівня.

Акцент на співпрацю саме  з радіо зробили фахівці Сарненського МЦ з надання БВПД. Радіо «Полісся» – найпопулярніший та найрейтинговіший мовник на теренах північних районів Рівненщини, а це більше двохсот тисяч слухачів.

« Професія працівників радіо і телебачення дуже важлива. Адже ці фахівці інформують громадян про найважливіші події в державі та світі. Сарненський МЦ співпрацює із таким місцевим ЗМІ, як Радіо” Полісся”. На цьому радіо започаткована навіть власна авторська програма “Правовий путівник”. За час співпраці вийшло 70 радіопрограм на різноманітні правові тематики. Надіємося, що і надалі жителі 7 районів будуть отримати максимум правової інформації від співпраці Сарненського МЦ та Радіо “Полісся», – каже директор Сарненського місцевого центру з надання БВПД Юлія Міхнова.

А фахівці Рівненського місцевого центру з надання БВПД є постійними гостями телеканалу «Рівне 1». На початку березня з цим телеканалом була налагоджена тісна співпраця.

Відтак, фахівці системи БПД спільно з адвокатською спільнотою щотижня у прямому ефірі програми «Без цензури» не лише розкривають актуальні правові теми але й відповідають на питання глядачів, що телефонують у студію.

«У прямому ефірі кожен телеглядач має змогу знайти відповіді на питання, що йоготурбують, поставивши своє запитання нашим юристам чи адвокатам. Виступи на телебаченні, сприяють створенню позитивного іміджу фахівців Рівненського МЦ та залученню додаткової аудиторії для  реалізації комунікативної стратегії місцевого центру. Скоординованість дій та професіоналізм працівників телеканалу – запорука вдалих та яскравих ефірів, на які запрошуються наші фахівці», – зазначила директор Рівненського місцевого центру з надання БВПД Алла Негрей.

Взаємовигідна співпраця, новий досвід, знання, враження, курйозні та веселі моменти – за це велика подяка працівникам місцевих  телебачення та радіо. У Ваше професійне свято прийміть найкращі побажання! Лише добрих Вам новин, вдалих ефірів, вдячних слухачів та глядачів, творчого розвитку, кар’єрного росту. Нехай Ваша праця приносить Вам не лише гідну оплату але й задоволення від того, чим ви займаєтесь. Зі святом!!!