назад

Система БПД та адвокати – в Миколаєві обговорили практичні аспекти взаємодії

Порядок розподілу доручень адвокатам, якість надання безоплатної правової допомоги та оплата послуг за надання БВПД – в Миколаєві обговорили практичні аспекти взаємодії з адвокатами, які співпрацюють з системою БПД регіону.

«Злагоджена робота системи БПД з адвокатами, які безпосередньо надають безоплатну правову допомогу клієнтам є ключовою умовою для забезпечення рівного доступу до правосуддя для кожного. Ми відкриті до діалогу та завжди враховуємо пропозиції адвокатів для покращення нашої спільної роботи», – зазначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша.

Протягом зустрічі учасники обговорили результати роботи за рік, зауважимо, що у поточному році з системою БПД регіону співпрацювали 149 адвокатів, яким було видано майже 3600 доручень, з них понад 2800 Регіональним центом.

Окремою темою до обговорення стали стандарти якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному, цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі. Так, менеджерка з якості Регіонального центру Ганна Гоголева акцентувала увагу на результатах проведених моніторингів дотримання стандартів протягом 2021 року та зауважила на проблемних питання, а також коректності заповнення звітної документації, яку адвокат надає для оплати наданих послуг.