назад
21.09.20

Тема дня: Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко прийняла участь у прямому ефірі щодо законодавчих гарантій та прав засуджених на освіту

Вересень – це місяць початку навчального року. 1 вересня за парти сіли школярі, 14 вересня розпочалося навчання у вищих навчальних закладах міста Херсона. Статтею 53 Конституції України визначено, що кожен має право на освіту. Мають таке право і ті, хто опинився за гратами.

Питанням реалізації права на світу у випраних колоніях Херсонщини була присвячена передача «Тема дня», яка 18 вересня вийшла у прямому ефірі на Українському радіо. Херсон.

Гостями студії були заступник начальника державної установи «Дар’ївська виправна колонія (№10)» Андрій Михайлюк, заступник начальника державної установи «Північна виправна колонія (№ 90)» Денис Семенцов та регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини Оксана Тропіна.

На початку  ефіру заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко у телефонному режимі надала ведучій Маргариті Лазник коментар  про законодавчі гарантії права засуджених на освіту.

Запис передачі можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/wg4CYGVVqJo або переглянути текстову версію у розділі “Юридичні консультації” на цьому сайті.