назад

Тренінг під ялинку для працівників БПД Харківщини та Луганщини

Кінець року — це завжди накопичена стомленість, тим більше в такий важкий рік, що нам випав. Тому доречним виявився тренінг для наших фахівців, які працюють з клієнтами, не завжди комфортними у спілкуванні, щодо запобігання професійному вигоранню.

Організував тренінг відділ комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру за надання БВПД у Луганській та Харківській областях. Провів його Андрій Гайдабрус — керівник ГО «Комплексна психологічна допомога», психіатр.

До речі, юристів тренер визначив разом з лікарями та педагогами як таких, що найбільше піддаються вигоранню через специфіку їх діяльності. На початку розглянули та ґрунтовно проаналізували результати тестування учасників, яке було проведено заздалегідь, та вже на цьому етапі зробили певні висновки щодо психологічного стану та можливостей допомоги.

Небагато теорії допомогло кожному розкласти по полицях свій негативний стан, назвати певні емоції, що його супроводжують. Але теорія без практики нічого не варта. Тому її закріпили різними вправами, які учасники виконували в групах, потім презентували всім.

Імовірно, цей тренінг разом зі святковими днями зроблять свою справу, і наші фахівці повернуться після Нового року до праці «перезавантаженими» й позитивними.