назад

Цікаво про право: школярам розповіли про права та їх захист

Знати свої права та навчитись захищати їх. Вчимо дітей важливим речам. Чому варто знати не лише свої права, а й не порушувати права інших? Де можуть допомогти, коли тобі потрібна швидка правова допомога?

Про це та інше учням 2-го класу Андрушівської ЗОШ №1 розповіла начальниця Андрушівського бюро правової допомоги Ганна Осецька.

Під час зустрічі із школярами фахівчиня бюро правової допомоги розповіла також про види домашнього насильства, види відповідальності, яка настає до осіб за вчинення домашнього насильства, а також куди необхідно звернутись, якщо стали свідком або жертвою домашнього насильства.

У родині є місце для любові та турботи. Та якщо хтось у сім’ї вчиняє домашнє насильство, важливо не мовчати. Тому необхідно розповідати, що таке домашнє насильство, як можна захистити себе, де шукати допомогу. Подібні правопросвітницькі лекції потрібні, адже ми вчимо дітей змалечку, як діяти у ситуаціях, коли стикаєшся з домашнім насильством сам чи стаєш свідком, – впевнена Ганна Осецька.

Школярам не цікаві звичайні лекції, тому під час правопросвітницьких заходів ми проводимо тематичні ігри. Це дозволяє залучити дітей до обговорення та краще запам’ятати важливу інформацію.