назад

У Чернігові відбулась установча зустріч з адвокатами, які успішно пройшли ХІІ конкурс адвокатів

Цьогоріч  для участі в конкурсі з відбору адвокатів, що долучаються до надання БВПД зареєструвалось  25 кандидатів. За результатами  відбору, який проводився в два етапи, 22 кандидати успішно завершили навчальний курс, продемонстрували необхідний рівень моральних та ділових якостей та були включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Для укладення контрактів та ознайомлення  адвокатів з  організаційною стороною співпраці з системою безоплатної правової допомоги було проведено установчу зустріч, під час якої заступник директора Олеся Пирковська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко та директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко ознайомили присутніх з порядком видачі доручень, стандартами якості надання правової допомоги та особливостями роботи Регіонального та місцевих центрів.

Про порядок видачі доручень розповідала Олена Якубенко. Вона заначила, що доручення Регіональним центром видаються відповідно до графіку чергувань адвокатів, ознайомитись з яким можна на сайті системи БПД у відповідному розділі. Графік чергувань оновлюється щомісяця.

Дотримання стандартів якості при наданні правової допомоги за дорученням Центрів є невід’ємною складовою співпраці між системою безоплатної правової допомоги та адвокатами. Задля забезпечення їх дотримання проводиться постійний моніторинг якості наданої правової допомоги менеджерами  з якості, – зазначила Олеся Пирковська.

В завершення установчої зустрічі присутні домовились в найближчий час провести ще одну зустріч з метою роз’яснення порядку нарахування та отримання винагороди за надання правової допомоги за дорученням центрів, а також порядку відшкодуванням витрат, пов’язаних з їх наданням.