назад

У Дунаївцях відбулася лекція для осіб, що перебувають на обліку пробації

Упродовж січня 2021 року фахівці Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро продовжують реалізовувати проєкт «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», в межах якого організовують правопросвітницькі заходи та пункти консультування громадян.

Зокрема, 26 січня начальник Дунаєвецького бюро правової допомоги Ігор Кочмарський та начальник Дунаєвецького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області Віталій Гуцол провели лекцію для осіб, які перебувають на обліку пробації.

Ігор Кочмарський говорив на тему захисту прав землевласників. Юрист пояснив присутнім, як діяти, куди звертатися у випадках, коли ці права порушують.

Далі, під час роботи консультаційного пункту, начальник бюро роз’яснював питання, з якими зверталися громадяни. Йшлося про порядок приватизації земельної ділянки, порядок укладення та реєстрація договору оренди земельної ділянки, підстави та порядок нарахування аліментів, порядок зняття з реєстрації місця проживання тощо.

Юрист також навів приклади актуальних питань, з якими найчастіше громадяни звертаються до бюро правової допомоги, розповів, як можна вирішити типові юридичні проблеми.

Насамкінець громадяни отримали інформаційні матеріали на різну тематику.