назад

У Херсонському державному університеті відбулась онлайн-зустріч зі стейкхолдерами

15 травня на базі історико-юридичного факультету Херсонського державного університету відбулась тестова онлайн-зустріч зі стейкхолдерами. Ініціатором зустрічі виступив декан факультету Андрій Казанчан, до обговорення важливих питань долучилися також завідувачі кафедр, викладачі та колишні випускники. Систему БПД та Раду адвокатів Херсонської області представляла директорка Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва.

Під час цієї зустрічі представники господарського та адміністративного судів області, юстиції, органів поліції та прокуратури, інших державних інституцій розповили про взаємодію з історико-юридичним факультетом ХДУ, про перспективи та переваги для працевлаштування випускників  в своїх установах.

Про співпрацю системи БПД з Херсонським державним університетом  розповіла Марина Єлисєєва,

Ми є давніми партнерами, – зазначила Марина Ігорівна. – Спільні правопросвітницькі заходи, флешмоби, правові вікторини, брейн-ринги, перегляди фільмів на правову тематику з подальшим обговоренням, співпраця  з Юридичною клінікою,  є дуже важливими як для наших фахівців, так і для студентів».

Така співпраця відкриває для майбутніх правників нові можливості – від  проходження на базі Регіонального центру виробничої практики та до майбутнього працевлаштування випускників ХДУ», – наголосила Марина Єлисєєва.